Odbornosť

Spolupracujeme s renomovanými odborníkmi z oblasti poskytovania právnych a finančných služieb.

Neustále napredovanie

Využívame najmodernejšie technológie a postupy, sledujeme trendy učíme sa od najlepších vo svete realít.

Nadštandardné služby

Zastrešujeme od A po Z celý proces predaja a kúpy nehnuteľnosti a to s využitím kvalitného marketingu a profesionálneho prístupu.

Individuálny prístup

Nemáme určený pracovný čas, sme klientom k dispozícii 24 hodín, 7 dní v týždni.

Našou prioritou pri sprostredkovaní obchodu je poskytovanie vysoko kvalitných služieb a zanechanie čo najlepšieho dojmu z našej práce.

Práca makléra je pre nás poslaním a pristupujeme k nej zodpovedne za každých okolností

V snahe neustále napredovať a disponovať všetkými dostupnými technológiami a postupmi vykonávame sústavný screening trhu a snažíme sa odlíšiť od konkurencie a vyniknúť pridaním vlastných nápadov, postupov a služieb, ktoré nás na trhu odlišujú a zdobia.


Naši makléri

Našich partnerov starostlivo vybaráme a prísne preverujeme

Pre zabezpečenie poskytovania tých najkvalitnejších služieb je pre nás kľúčová spolupráca so špičkovými obchodnými partnermi, realitnými maklérmi, finančnými poradcami a advokátmi, ktorých sme pred začatím spolupráce starostlivo vyberali a prísne preverovali.


Napíšte nám

V prípade výberu našej realitnej kancelárie sa stávate naším najcennejším klientom

Sme vždy pripravení trpezlivo vám odpovedať na akékoľvek otázky, týkajúce sa obchodu s realitami, nehľadiac na deň či čas a zavďačiť sa kvalitnými a promptnými službami.


Napíšte nám

Voľba realitnej kancelárie Amela Real zaručuje rýchle, profesionálne, zrozumiteľné a priateľské jednanie

Vďaka tomu môžete spokojne prenechať predaj, prenájom alebo kúpu nehnuteľnosti na nás, pričom naša kancelária zabezpečí všetky služby s tým spojené a postará sa o výber najvhodnejšej zmluvnej strany v realitnej transakcii s minimalizáciou vašich starostí a ušetrením vášho drahocenného času.


Zobraziť našu ponukuPridajte sa do nášho tímu úspešných realitných maklérov

Ponúkame prácu s flexibilným pracovným časom a možným lukratívnym zárobkom závislým len od vašej šikovnosti.
Chcem sa stať maklérom

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.