Kompletný realitný servis

Zastrešujeme od A po Z celý proces predaja a kúpy nehnuteľnosti. Sprostredkujeme kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností. Zariadime za vás všetky formality, spropagujeme vašu nehnuteľnosť, nájdeme vhodného kupujúceho, zabezpečíme komunikáciu s katastrálnym úradom, pripravíme všetky náležitosti týkajúce sa prevzatia a odovzdania nehnuteľnosti.

Finančné a hypotekárne poradenstvo

Naši šikovní finanční poradcovia vám poradia kde a ako môžete získať finančné prostriedky na kúpu nehnuteľnosti a pomôžu vám vybaviť najvýhodnejší úver.

Zabezpečenie právneho servisu

Vďaka spolupráci s renomovanou advokátskou kanceláriou s bohatými skúsenosťami zabezpečíme špičkový právny servis a prípravu zmlúv pre našich klientov.

Pomoc so sťahovaním

Pomôžeme vám s presťahovaním vašej domácnosti. Po úspešnom sprostredkovaní predaja, v prípade výhradnej spolupráce, vám poskytneme na vopred dohodnutú dobu dodávku so šoférom na presťahovanie.


Ocenenie nehnuteľnosti

Základom každého úspešného predaja je správne ocenenie nehnuteľnosti. Disponujeme profesionálnymi nástrojmi a využívame postupy a znalosti pre efektívne a rýchle určenie reálnej ceny nehnuteľnosti. Bezplatne a nezáväzne pre Vás vypracujeme cenový posudok, s ktorým budete mať istotu, že nepredáte pod cenu a kupujúci záruku férovej ponuky.Oceniť nehnuteľnosť

Efektívny marketing realitného obchodu

Marketing hýbe svetom a svet realít nie je výnimkou. Preto sa snažíme našim klientom ponúknuť pri sprostredkovaní efektívny a kvalitný marketing, ktorý dokáže predaj a prenájom výrazne urýchliť a dotiahnuť do úspešného konca.Chcem predať/prenajať

O nás


Sme realitná kancelária s jedinečnou víziou poskytnúť nadštandardné, kvalitné služby a individuálny prístup k zákazníkom.

Ku každému klientovi a každej transakcii pristupujeme s maximálnou odbornou starostlivosťou. Našou prioritou pri sprostredkovaní obchodu je poskytovanie vysoko kvalitných služieb a zanechanie čo najlepšieho dojmu z našej práce. Práca makléra je pre nás poslaním a pristupujeme k nej zodpovedne za každých okolností.
Viac o nás

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.