Hľadáte novú kariéru vo svete realít?

Pridajte sa do nášho tímu úspešných realitných maklérov. Ponúkame prácu s flexibilným pracovným časom a možným lukratívnym zárobkom. Pošlite nám životopis, prípadne motivačný list a môžeme si dohodnúť nezáväzné stretnutie, na ktorom sa obe strany dozvedia o sebe viac.

Máte obchodného ducha a oblasť obchodu s realitami vám nie je cudzia?

Vyškolíme vás na profesionálov v oblasti realít

Vzdelanie je neoceniteľné aktívum potrebné pre napredovanie v každom odvetví, preto sa snažíme posúvať svoje vedomosti na vyšší level, naši makléri sa pravidelne zúčastňujú školení a seminárov, aby ich vedomosti boli na tej najvyššej úrovni, ktorá je v dnešnej informačnej dobe nevyhnutná za účelom poskytnutia tých najkvalitnejších služieb a dosiahnutia úspechu v prostredí silnej konkurencie.


Kontaktujte nás

O nás


Sme realitná kancelária s jedinečnou víziou poskytnúť nadštandardné, kvalitné služby a individuálny prístup k zákazníkom.

Ku každému klientovi a každej transakcii pristupujeme s maximálnou odbornou starostlivosťou. Našou prioritou pri sprostredkovaní obchodu je poskytovanie vysoko kvalitných služieb a zanechanie čo najlepšieho dojmu z našej práce. Práca makléra je pre nás poslaním a pristupujeme k nej zodpovedne za každých okolností.
Viac o nás

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.