Ako úspešne predáme či prenajmeme vašu nehnuteľnosť?

Marketing hýbe svetom a svet realít nie je výnimkou. Naša realitná kancelária považuje marketing za nevyhnutný nástroj prezentácie nehnuteľnosti na trhu s realitami a snaží sa využiť jeho potenciál čo najefektívnejšie, aby zakaždým priniesol úspech našim klientom pri predaji a prenájme ich nehnuteľností.

Prostredníctvom najnovších trendov z oblasti marketingu vám pomôžeme prezentovať vašu nehnuteľnosť tak, aby vyčnievala z ponuky a vryla sa do pamäti každého záujemcu.

Zverte predaj a prenájom vašej nehnuteľnosti do našich rúk a o všetko ostatné sa už postaráme my.

Homestaging

Dôslednou prípravou nehnuteľnosti pred samotným predajom využívame jej maximálny potenciál a dokážeme tak zvýšiť šance na jej rýchlejší a finančne výnosnejší predaj. Hlavným zámerom homestagingu je vyvolanie pozitívnej emócie a zanechanie čo najlepšieho celkového dojmu pri prezentácii vašej nehnuteľnosti. Spolupracujte s nami a náš tím profesionálov vykúzli z vášho bytu či domu miesto, kde sa aj hosť bude cítiť ako doma.

Profesionálne fotografie

Prvý dojem z vašej nehnuteľnosti sa zákonite tvorí z fotografií. Profesionálny fotograf dokáže váš dom či byt pomocou správneho uhla a osvetlenia zmeniť na nepoznanie. Vaša nehnuteľnosť bude na našich fotografiách po vykonaní homestagingu vyzerať tak, že vám ju bude ľúto predávať.

Obhliadka

Jedným z kľúčových momentov pri predaji nehnuteľnosti je práve obhliadka, preto sa počas nej snažíme zapôsobiť na všetky zmysli človeka. Kupujúcemu pripravíme pozornosť vo forme voňavej kávičky a koláčikov, vytvoríme príjemnú atmosféru pomocou strategicky zvolenej hudby a vkusne zariadeného domova, čím z obhliadky vytvoríme nezabudnuteľný zážitok „útokom“ na jeho zmysli, tak aby zanechala v jeho mysli nezmazateľnú stopu, ktorá ovplyvní jeho konečné rozhodnutie pri výbere tej pravej nehnuteľnosti.

Reklama

Na kvalitnej propagácii vašej nehnuteľnosti si dávame záležať. Okrem zverejnenia ponuky na realitných portáloch ju zdieľame na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, kde v dnešnej dobe trávi svoj voľný čas väčšina ľudí. S precízne nastavenou cielenou reklamou na sociálnych sieťach a vo vyhľadávači Google vaša ponuka doslova „zaplaví“ internet. Šikovné algoritmy a nástroje fungujúce na týchto sociálnych sieťach sa už postarajú o to, aby si vaša nehnuteľnosť našla „toho pravého“ o čosi rýchlejšie.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.